ONLINE KATALOG

Hızlı ve kolay bir şekilde tüm ürün verilerine ulaşabilirsiniz. Online kataloğumuzda; ürünlerimizin ayrıntılarına ilişkin tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Online Kataloğumuzu indirmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...

İNDİR X

LORAS ZEYTİN

Firmamız 2002 yılında da Zeyko TarımGıda Sanayi İthalat ve İhracat Ltd.Şti ‘olarak kuruldu.yaklaşık 19-20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.
Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesinde 9600 ton/yıl kapasiteli, 13.000 m2 açık, 5000 m2 kapalı alandan oluşan günümüzün son teknolojisini kullanan ve yüksek kalite standartlarında üretim yapmaktadır.2004 yılında Uluslararası geçerliliği olan ISO9001:2000 KYS 2007 yılında ISO 22000 gıdagüvenliği belgelerine sahip firmamız kaliteli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
İnsan ve çevre faktörlerine saygılı,sektörde aranılan ve güvenilen bir marka olmayı amaçladık. Her yıl ürün çeşitliliğimizi artırarak, tüketicinin damak zevkine uygun ürün geliştirmekteyiz.

Kuruluş Amacımız

Zeyko olarak markalarımız altında ürettiğimiz zeytin ve diğer ürünlerimizi, ilk etapta çağdaş pazarlama teknikleri ile gelecek aşamada web teknolojisi, bayi ağı b2b altyapısını kullanarak, yurt içi ve yurt dışı bayilerimize, kaliteli, standartlara uygun, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaktır.

Kalite Hedeflerimiz

  • Üretim ve pazar payını her yıl %15 arttırmak
  • Müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirgemek
  • üretim aşamasında teknolojik alet ve ekipmanları çağa uygun hale getirmek
  • Markamıza yatırım yapmak
  • İhracatta ülke sayısını 40'' a çıkarmak.

Bu hedeflerimizi gerçekleştirme bilincindeolan personelimizle her zaman çalışmalar ve araştırmalar yapmak. İhracatımızın arttırılması doğrultusunda reel ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Kalite Politikamız

İnsana ve çevreye saygılı ,sektörde aranılan, ürünümüze güvenilen bir kuruluş vemarka olmayı amaç edindik.
Kalite politikamızı sürekli iyileştirerek, hedeflerimize ulaşacağımızı siz müşterilerimize Yönetim Kurulu olarak taahhüt ederiz.

Satış Ağımız

  • Yurtiçi özellikle Doğu,Güney Doğu ve Akdeniz Bölgelerinde yaygın bir satış ağımız mevcut.
  • Bu bölgelerdeki yerel tüm zincirlerle çalışmaktayız.
  • Yurtdışında başta Irak, Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, İran, Amerika, Kanada, İsveç, Almanya gibi birçok ülkeye ihracatımız mevcut.
  • Perakende olarak e-ticaret yöntemiyle VALERA GIDA MİMARLIK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ  online satış bayisidir.www.valeragida.com adresinden Loras Zeytin ile ilgili ürün ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.